İŞLER

Sosyal Medya Hizmeti

Scroll down to discover

Sosyal Medya Hizmeti

Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle şirketler ve markalar için yepyeni bir dijital reklam alanı ortaya çıkmıştır. Bu nedenle böylesine büyük kitlelerin var olduğu mecralarda markaların da yer alması elbette kaçınılmazdır. Ancak sosyal medya canlı ve anlık geri dönüş sağlanan bir mecra olduğu için markalara sağladığı avantajların ve olası krizlerin önceden belirlenmesi gerekir.

Bu yüzden şirketler için sosyal medya yönetiminde profesyonellik, azımsanmayacak bir öneme sahiptir. Birçok şirket sosyal medyasını kendi içinde yönetmeye çalışsa da, hem içerik hem de görsel tasarım konusunda eksiklik yaşayanlar ve sosyal medyada doğru bir şekilde yer almanın önemini kavrayanlar ajansla çalışmayı tercih ederler. Çünkü sosyal medya yönetiminde ajans ile çalışılırsa; ajans markanın algısını da korur ve markaya en uygun dijital imajı geliştirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi sosyal medya hesaplarımızı yönetiyorsunuz?
Bulunmuş olduğunuz tüm sosyal medya kanallarındaki hesaplarınızı yönetmekle birlikle hedef kitlenize uygun sosyal ağlarda da hesaplarınızı açıp; sosyal kimlik yaratmanızda yardımcı oluyoruz.
© Naviga Dijital 2021 / Tüm hakları saklıdır.
Yukarıya Çık